Remapare - Service Auto - Soseaua Giurgiului

Discutii despre service-uri. Scopul acestei arii este schimbul de informatii intre membrii forumului, feedback pentru diverse service-uri, s.a.m.d.
Conectat
tataieee
Administrator
Masina: Audi A3 2.0 TDI 2006 8P BMM - 175cp

Remapare - Service Auto - Soseaua Giurgiului

Mesajde tataieee » 06 Mai 2016, 18:02

Deschid acest topic deoarece sunt sigur ca sunt multe persoane care se intreaba; "a facut cineva soft/remapare la masina?"; "cum se comporta masina dupa remapare?"; "dupa remapare apar probleme?"

Remaparea am facut-o in Bucuresti, ca si zona - Soseau Giurgiului. Cine doreste detalii in privinta service-ului/remapari il poate contacta pe domnul Adi Mazilu - 0761812197 - persoana care a facut remapare la masina mea, un baiat de nota 10+ recomand cu incredere serviciile oferite de el si de echipa lui.

Am sa raspund eu la unele intrebari la care sigur nu gasiti raspunsul foarte rapid pe forum, bineinteles doar daca cititi zeci de pagini cu discutii si de acolo puteti deduce.

1. A facut cineva remapare la masina persoana?
Eu am facut remapare - Audi A3 2006 2.0 TDI BMM - dupa remapare am scos 175cp masina avand initial 140cp.

2. Cati km avea masina cand ai s-a facut remaparea si cati are acum? Intre intervalul de km au fost probleme?
Masina a primit update la 215.000 km iar acum are 230.000 km si nu sunt probleme deloc, pe multe forum-uri o sa gasiti discutii cu probleme, parerea mea este urmatoare - problemele apar in urma soft-ului facut de o persoana fara experienta in domeniu!!!

3. Se cunoaste puterea primita in plus?
Da, sincer sa fiu dupa ce am urcat in masina am crezut ca nu este a mea, diferenta se simte foarte mult la turatii mici, cuplul fiind foarte mare.

Sunt multe intrebari si raspunsuri, daca cineva doreste sa afle orice delatiu poate posta in acest topic si incerc pe cat posibil sa fiu la subiect.
IT - http://clubtech.ro
*Email: w.tataieee@gmail.com
*PayPal: w.tataieee@yahoo.com

Conectat
tataieee
Administrator
Masina: Audi A3 2.0 TDI 2006 8P BMM - 175cp

Re: Remapare - Service Auto - Soseau Giurgiului

Mesajde tataieee » 19 Mai 2016, 19:00

Persoanele care ajung la acest service prin intermediul forum-ului nostru (VWAddicted.ro) beneficiaza de 10% reducere!
IT - http://clubtech.ro
*Email: w.tataieee@gmail.com
*PayPal: w.tataieee@yahoo.com

Înapoi la “Service-uri”